У Запоріжжі запустять додатковий катер: чи врятує він?

У Запоріжжі запустять додатковий катер: чи врятує він?

З 2 вересня у Запоріжжі запустять додатковий катер у вечірній час з Річкового порту на правий берег Дніпра.

-  Запоріжці кажуть, що потрібен ще один рейс у вечірній час. Тому з 2 вересня з Річкового порту відправлятиметься додатковий катер. Адже розпочинається навчальний рік, а це не лише школи, а й вищі навчальні заклади, - повідомив мер Володимир Буряк на своїй сторінці в Фейсбук.

Час відправлення – 17:50. О 18:20 він відправлятиметься вже з правого берега до Річкового порту. Але чи врятує ситуацію додатковий катер - залишається великим питанням.

Раніше ми повідомляли, цікавим залишається питання про потребу закриття одразу двох дорожніх смуг. На них запоріжани бачать лише працівників, які фарбують перила та підмітають тротуар. Кому потрібне це обмеження руху? Невже фарбування поручнів – найголовніша робота на греблі?

Відсутність реальних дій обурює містян, адже запоріжани не готові годинами стояти у заторах, яких могло й не бути. 

Один з мешканців Запоріжжя Максим Кисельов виклав допис на своїй сторінці в Фейсбук з обуренням до байдужості проблем містян:

"Сьогодні о 14.30 їхав по греблі. З побачених робітників (чоловік 25), працювало 3 людини. Решта курили, ходили. Середина дня. Пробки перед греблею, пробки на мостах Преображенського. З техніки 1 екскаватор. Зате фарбують перила і підмітають тротуар і дорогу. Куди дивиться керівництво Укргідроенерго та інші відповідальні? Треба контролювати роботи!", - ділиться пан Максим.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі