У Запоріжжі заступник голови обласної поліції судився із засновником "Facebook"

У Запоріжжі заступник голови обласної поліції судився із засновником 'Facebook'

Новоспечений заступник голови ГУ Нацполіції в Запорізькій області Павло Карабута мав намір судитися з засновником соцмережі "Facebook". Повідомляє Запорізький центр розслідувань.

Ми повідомляли, що 16 грудня, у приміщенні ГУНП в Запорізькій області представили нового заступника голови поліції. Ним став Карабута Павло, який раніше був очільником Сумського відділу поліції.

Проте стало відомо про «колишнє» життя заступника. Відтак, у 2015 році пан Карабута «намагався відстояти свою честь і гідність, і отримати компенсацію за заподіяну йому моральну шкоду за публікацію в мережі». До відповідальності хотів притягнути, самого засновника Фейсбук та мера Конотопа – Артема Семеніхіна, пост якого, напевно, і став причиною подачі заяви, однак наразі у соціальній мережі він відсутній. Доступна публікація мера, вже після вище згаданих подій, де Семеніхін називає Карабута "люстрованим ментом", який був причетний до сумнівних схем.

Вперше суд залишив заяву без уваги, оскільки Карабута оплатив тільки суму за одну позовну вимогу, хоча вписав дві. Також суд порахував заяву недостатньо обґрунтованою, і попросив уточнити інформацію, а саме  вказати точну адресу проживання Цукерберга і перевести на ірландську мову позов з доповненнями. Але вимоги суду Карабута не виконав, тому і вдруге заява була відхилена.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі