У Запоріжжі затримали чоловіка, який виготовляв комуністичну символіку

У Запоріжжі затримали чоловіка, який виготовляв комуністичну символіку

У Запоріжжі в ніч на 9 травня правоохоронці провели обшуки в приміщенні 46-річного місцевого мешканця, який в соціальній мережі «Fаcebook» на власній сторінці закликає до виготовлення, поширення комуністичної, нацистської  символіки та пропаганди комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції у Запорізькій області.

У  представника однієї з російських неурядових структур (як він сам себе називає)  вилучили заборонену символіку, а саме понад 1 200 екземплярів газети «Полк Победы 1945-2020», приблизно 450 захисних масок червоного кольору з жовтою зіркою, понад 70 червоних прапорів з написами «Полк победы» та «75 лет Великой победы», понад 90 червоних стрічок з зображенням «Серп молот», понад 20 георгіївських стрічок, кульки з зображенням «Серп молот». Також вилучили вітальне звернення з друкованим текстом «Москва», приблизно 100 грамот і наказів різним особам з нагоди 9 травня, портрет з зображенням Володимира Леніна та червоний плакат з зображенням «Серп і молот».

Справу відкрили за ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Наразі тривають слідчі дії, встановлюють всіх учасників забороненої законом діяльності, щоб притягнути їх до відповідальності.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі