У Запоріжжі змінили схему руху двох маршрутних таксі

У Запоріжжі змінили схему руху двох маршрутних таксі

Під час засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради було повідомлено про зміну руху маршрутних таксі №76 та №31.

Змінена схема руху працює вже з 23 грудня. Так, за даними управління з питань траспортного забезпечення та зв'язку міськради, громадський транспорт №76 працюватиме за напрямком "вул. Розенталь - вул. Європейська - вул. Розенталь" з кільцевим рухом. На вул. Олімпійську маршрутка не заїжджатиме. 

З 24 грудня маршрутне таксі №31 також отримало нову схему руху "ТЦ "Епіцентр, Ашан" - Сімферопольське шосе". Тепер маршрут не курсуватиме традиційною вул. Запорізькою. Натомість, транспорт їздитиме в обох напрямках по вул. Українській та Набережній магістралі.

Пропонуємо ознайомитись з новою схемою руху маршрутки №31: вул. Запорізька ("Ашан, Епіцентр") - Набережна магістраль - вул. Українська ("Дитячий центр") - вул. Шкільна (Школа №1, "Гастроном") - вул. Фортечна (Школа №2) - пр. Соборний і далі за звичним маршрутом. У зворотньому напрямку громадський транспорт курсуватиме через вул. Українську на Набережну магістраль.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі