У Запоріжжі з’явились подробиці загибелі дитини у «приватних» яслах

У Запоріжжі з’явились подробиці загибелі дитини у «приватних» яслах

У Запоріжжі з’явились подробиці смерті дитини, у так званому приватному садочку, який розташовувався у багатоквартирному домі. Про це повідомляє ТСН

Нагадаємо, мати дівчинки вперше скористалась послугами так званого садочка, який облаштований у трикімнатній квартирі одного з районів Запоріжжя. Через годину батькам подзвонила «вихователька» Ірина, та повідомила, що дівчинка, який було більше року, померла.

За словами бабусі загиблою, причину смерті жінка аргументувала тим, що дівчинка сильно плакала, від цього вона почала блювати та вдавилась. Вихователька наполягає – дівчинка була хвора.

За словами сусідів, заклад функціонував близько 5 років, куди систематично батьки приводили свою малечу. Однак за словами сусідів, з квартири постійно доносився дитячий плач, однак до відповідних інстанцій чомусь не звертались, хоча впевнені жінка ліцензії чи дозволу на діяльність - немає.

Батьки загиблої розповідають, що приватні ясла знайшли по оголошенню, де було вказано, що приймають малюків у віці від одного до двох років. Також було обіцяно, що «вихователька» підготовляє дітей до справжнього дитячого садочка.

"Вона по телефону запевнила мене, що все нормально, подивіться рекомендації, ми дійсно все переглянули. Пояснила, сказала, що є логопед, він" веде "діток в садок - розвиває професійно", - розповідає мама дівчинки Аліна Гак.

Батьки повіривши написаному, о 9 ранку привели туди свою дівчинку Олесю, а ввечері хотіли вже передивитися всі відповідні документи, але вже через годину їм подзвонила псевдо вихователька та повідомила – дитина не дихає.

Прибувши на місце події подружжя побачили, що інший дітей поспішно забирають батьки, а їх донці «професіоналка своєї справи» навіть не викликала швидку допомогу.

"Я коли зайшов до кімнати перший, я намагався зробити їй штучне дихання. Вона вже була ледь тепла. Тобто те, що вона приховувала і скільки це все відбувалося - на голову не налазить", - коментує батько дівчинки Едуард Гак.

Батькам розповіли, що дівчинку вкусив хлопчик, якого теж привели у садок через це вона розплакалась і від стресу у неї почалася блювота. Власниця дитсадка вирішила покласти її спати, хоча істерику дитини чули навіть трьома поверхами нижче. Зараз всі оголошення з мережі видалені, господиня не відкриває двері та не відповідає на дзвінки.

Правоохоронці розслідують справу і перевіряють законність діяльності ясел. За попередніми даними, ні відповідної освіти, ні дозвільних документів вихователька не мала.

Коментарі