Майже пів мільйона гривень витратять на зупинку в Запоріжжі

Майже пів мільйона гривень витратять на зупинку в Запоріжжі

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району оголосила тендер на будівництво зупинки громадського транспорту за 413 954 тисячі гривень.

Про це йдеться у системі Прозоро.

Сьогодні, 3 березня, розпочнеться аукціон.

Аби дізнатися, на що саме планують витратити майже пів мільйона гривень, ознайомились із тендерною документацією.

Як йдеться, каркас зупинного комплексу повинен бути виконаний з профільної труби різного перетину, а для вітрозахисту використають  перестінки з профільного заліза. Дах також буде виконаний з цього матеріалу та після повного монтажу передбачається фарбування зупинки задля збереження матеріалу на тривалий час.

Також комплекс буде облаштований  двома урнами та лавками, які, як зазначається,  будуть виготовлені із хвойного бруса. Для розміщення інформації на зупинці будуть зроблені відповідні панелі.

У документації до виконавця підряду висуваються наступні вимоги: демонтаж наявних павільйонів, навантаження металоконструкцій важкого та легкого типів на автотранспортні засоби механічним способом та/або вручну у спеціально обладнані для цього транспортні засоби з подальшим вивезенням на відстань до 10 км, саме монтаж павільйонів та прибирання робочих місць.

Переможець тендеру має налічувати – 2 вантажних бортових автомобіля, пресувальні генератори, електрозварювальний або газовий апарат, повітряний компресор та кваліфікованих фахівців: маляра, слюсаря та електрогазозварювальника.  

Нагадаємо, ми переглядали  досвід інших міст та ОТГ, які займались реконструкцією зупинкових майданчиків, де сума зазначених робіт виявились у рази дешевше, аніж у Запоріжжі.

За 413 954 тисячі гривень бюджетних коштів, містянам повинні були запропонувати найсучаснішу, безпечну та комфортну зупинку, яка б налічувала у собі, кондиціонери та диван.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі