У Запоріжжі з’явиться вулиця, названа на честь Папи Римського

У Запоріжжі з’явиться вулиця, названа на честь Папи Римського

Завтра, 17 грудня, депутати Запорізької міської ради голосуватимуть за перейменування частини вулиці Заводської від вул. Сєдова до вул. Лермонтова на вулицю Іоанна Павла ІІ.

Відповідний проєкт рішення опубліковано на офіційному веб-порталі міської ради. В результаті громадського обговорення, проведеного в районній адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району, громадськістю підтримано пропозицію перейменування частини вулиці Заводська від вул. Сєдова до вул. Лермонтова в місті Запоріжжі, на вулицю Іоанна Павла ІІ для увічнення його пам’яті .

Іоанн Павло ІІ (світське ім'я – Кароль-Юзеф Войтила (18.05.1920– 02.04.2005) римський папа (від 16.10.1978), релігійний і політичний діяч, філософ, теолог, письменник, публіцист. На своєму посту проявив себе невпинним борцем, як проти сталінських ідей, так і проти негативних сторін сучасної капіталістичної системи - політичного і соціального гноблення народних мас. Його публічні виступи на підтримку прав і свобод людини зробили його символом боротьби проти авторитаризму у всьому світі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі