У Запоріжжі з’явився «білий дім»

У Запоріжжі з’явився «білий дім»

Запорізьку будівлю, на перетині проспекту Соборного та вулиці Сталеварів, пофарбували у білий колір. Про це повідомляє запоріжанин Володимир Шак на свої сторінці у Фейсбук.

Однак пофарбували чомусь, тільки частину будинку, який розташовано на проспекті Соборному, 192.  Однак підприємці порушили встановлений закон, адже ця будівля внесена, як пам’ятка містобудування.

Містян вразив новий архітектурний шедевр, на головному проспекті міста, та жартують, використовуючи фразу з фільму «12 стільців» -  «У вас вся стіна біла!».

«Звичайно, він привертає увагу перехожих. Чи не він навіть, а розташувалися на першому поверсі будинку магазин і оптика. Заради цієї уваги і довелося, виходить, спотворити, по-іншому не скажеш, симпатичний будинок, перший поверх якого і без того вже знівечений: там свого часу виїхав магазин «Євро-шоп» і стіну його дуже скоро покрили своїми витівками місцеві "ілюстратори". А вікна побили місцеві злодії» - йдеться у повідомлені.

У користувачів виникає питання чому місцева влада не реагує на подібний витвір мистецтва та пропонують таким чином перефарбувати і місцеву раду.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі