У Запоріжжі з’явився електронний кабінет забудовника

У Запоріжжі з’явився електронний кабінет забудовника

Сьогодні в Україні запрацював електронний кабінет забудовника, який надаватиме адміністративні послуги для будівництва об’єктів незначного класу СС1. Повідомляє ЗОДА.

Доступ до електронного кабінету буду здійснюватись цілодобово, 24/7 . Підключення та доступ користувачів здійснюються безкоштовно.

У даному кабінеті можна:  

Створювати  та подати в електронній формі документи для отримання права на виконання підготовчих та будівельних робіт щодо об’єктів за класом наслідків СС1, СС2, СС3;

отримати дозвіл на виконання будівельних робіт (СС2, СС3);

прийняти в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів (СС1, СС2, СС3);

подати електронні документи для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів (СС2, СС3), отримати ліцензію;

отримати повідомлення про проведення планової перевірки органом державного архітектурно-будівельного контролю;

отримати консультацію з питань надання адміністративних послуг або здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю між суб’єктом звернення та органом державного архітектурно-будівельного контролю за допомогою онлайн-сервісу (чат-бот).

Перелік послуг, які планується надавати органами держбудконтролю через електронний кабінет, визначено в Порядку. Як повідомила Міністерка розвитку громад та територій України Альона Бабак:

«Людям, які хочуть збудувати об’єкти, що відносяться до незначного класу наслідків і будуються за декларативними процедурами – приватний будинок, гараж, господарську будівлю чи кав’ярню, — відтепер не потрібно проходити через гіркі кола бюрократії, щоб задекларувати будівництво. Через електронний кабінет забудовника  із 23 послуг, які надає Державна архітектурно-будівельна інспекція, люди отримуватимуть дев’ять, які мають найбільший попит»− повідомила Бабак.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі