У Запорізьких слуг увірвався терпець - нардепи виступили проти Туринка

У Запорізьких слуг увірвався терпець - нардепи виступили проти Туринка

Запорізькі «Зе» депутати звернулись до президента, його Офісу та правоохоронних органів задля перевірки та аналізу діяльності губернатора області Віталія Туринка, адже за думкою обранців його діяльність перешкоджає розвитку регіону. Відповідну заяву оприлюднили на сторінці «Інсайди народного депутата» у Фейсбуці.

Група народних депутатів із Запорізької області, а саме: Михайло Крячко, Роман Соха, Сергій Штепа, Марина Нікітіна, Геннадій Касай та Артем Кунаєв заявили про те, що діяльністю Туринка та його команди, вони м’яко кажучи невдоволені та ще вона абсолютно не відповідає програмі Президента, «Зе!Команди» і тим очікуванням, які має суспільство.

Дісталося і «близькому оточенню» губернатора, згадавши їм усі гріхи «вольні та не вольні». Зокрема:

Загалом Івану Федорову згадали його активну позицію у партії Петра Порошенка, який під час виборів підтасовував результати, вів активний заробіток на бюджеті Мелітополя та наразі займається керуванням усіма сумнівними оборудками на обласному рівні.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли як перший заступник голови ОДА «знімає пінку» з власного бізнесу.

Ще один заступник голови Андрій Антонов, на думку народних депутатів, продовжує будувати сумнівні схеми з перевізниками.

Крім того, депутатський корпус впевнений, що голови департаментів ЗОДА також залишились при «кріслі» ще з часів колишнього очільника області Констянтина Бриля та продовжують реалізацію налагоджених попередниками взаємовідносин.

Автори заяви припускають, що «привид» Бриля залишився в ОДА та продовжує свої корупційні схеми.

Деякі голови РДА у Запоріжжі та області, за словами нардепів, теж підтасовували голоси на користь Порошенко, під час виборів та відкрито глузували з Зеленського та кандидатів від його партії, однак ніяких «санкцій» за таку поведінку від губернатора не послідкувало.

Та це далеко не повний перелік призначень Віталія Туринка, що повністю дискредитують його діяльність. Натомість, зазначають депутати, у області ведеться неефективна робота держструктури, в результаті чого бачимо низькі результати в соціально-економічному поприщі.

«Це далеко не повний перелік призначень Віталія Туринка, що повністю дискредитує усе, з чим ми як команда йшли на вибори. Внаслідок цього ОДА демонструє низьку якість організаційної роботи та незадовільні соціально-економічні показники області» - йдеться у заяві.

Тому вищезгадані нардепи звернулися до президента , його Офісу та правоохоронних органів, щоб ті розглянули ці діяння і не тільки, також самі обранці будуть давати власну оцінку діяльності керівництва області та ініціюють перевірку усіх дій посадовців.

Варто зазначити, що журналісти раніше вже повідомляли про «схеми» голови ЗОДА та його підопічних. Тепер за справу взялись й народні обранці. Сподіваємось, що всі причетні понесуть відповідальність за свої вчинки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі