У Запорізькій області знесуть самовільні забудови

У Запорізькій області знесуть самовільні забудови

У Запорізькій області Господарський суд задовольнив скаргу Енергодарської місцевої прокуратури на бездіяльність державного виконавця Енергодарського МВ ДВС ГтУЮ в області.

Відтак було встановлено, що відділом ДВС не вжито дієвих заходів до виконання постанови Харківського апеляційного господарського суду про зобов’язання ТОВ «Тавр Лимитед» знести самовільно збудовану двоповерхову будівлю з ознаками житлового котеджу, дві альтанки відкритого типу з навісом, господарчу будівлю, водно – моторний гараж, приміщення охорони, причал для моторних човнів, замощення, огорожу, що самовільно збудовані на березі Каховського водосховища у Енергодарі.

Вказане змусило Енергодарську місцеву прокуратуру звернутись до суду із скаргою на бездіяльність державного виконавця та зобов’язання вчинити певні дії.

Господарським судом Запорізької області за наслідками розгляду скарги Енергодарської місцевої прокуратури визнано незаконною бездіяльність державного виконавця Енергодарського МВ ДВС ГтУЮ в області та зобов’язано його у виконавчому провадженні з примусового виконання вищевказаного рішення суду вжити заходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі