У запорізькій багатоповерхівці діє пункт продажу наркотиків: як коментує інцидент поліція?

У запорізькій багатоповерхівці діє пункт продажу наркотиків: як коментує інцидент поліція?

Запоріжани скаржаться на діяльність пункту з продажу наркотичних речовин, розташованого в одному з житлових будинків міста. Мешканці багатоповерхівки бояться виходити з квартир, аби не раптово не зустрітися з "непроханими гостями", які часто розгулюють під'їздами з підозрілими речами.

До нашої редакції надійшов лист від місцевого мешканця будинку. За наявною інформацією, у квартирі однієї з багатоповерхівок, розташованих по вулиці Академіка Амосова, розгорнув свою діяльність пункт з продажу наркотичних речовин. 

Зі слів сусідів, до вказаної квартири цілодобово навідуються клієнти з підозрілими пакетами і замотаними у ковдри речами, а також часто озброєні молотками та ножами. Підозрілі особи постійно ходять навколо будинку, чекаючи приготування свого замовлення, або ведуть тривалі переговори по домофону. Крім того, у самому під'їзді залишають "закладки" в поштових скриньках, а самі споживачі наркотичних речовин розкидують після себе шприці.

Уся діяльність непрошених гостей зафіксована на встановлені мешканцями камери відеоспостереження, які зовсім їх не відлякують. Мешканці будинку, більшість з яких пенсіонери та сім'ї з дітьми, у розпачі - люди банально бояться зайти в під'їзд, щоб не зіткнутися з озброєними людьми.

Журналісти нашої редакції звернулись до поліції за коментарем. Як зазначили у ГУНП у Запорізькій області, наразі триває перевірка заявленого факту. Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією та триматимемо вас у курсі подій.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі