У Запорізькій обласній державній адміністрації скоротили Департамент екології

У Запорізькій обласній державній адміністрації скоротили Департамент екології

Результати протистояння Віталія Туринка з Віталієм Гордієнком.

У  Запорізькій обласній  держаній адміністрації буде скорочено Департамент екології та природних ресурсів. Про це виданню стало відомо з власних джерел.

Розпорядженням голови Запорізької ОДА від 28 листопада № 588 змінено структуру підрозділів адміністрації без зміни граничної штатної чисельності їх працівників.

Основні зміни стосуються працівників Департаменту екології, діяльність якого припинили у зв’язку із створенням нового структурного підрозділу – Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля.

Зазначені зміни є результатом протистояння директора Департаменту екології Віталія Гордієнка із головою Запорізької ОДА Віталієм Туринком. Після того, як Департамент пройшов перевірку внутрішнього аудиту, повну перевірку своєї діяльності, яка була проведена комплексною комісією ЗОДА, результати службового розслідування відносно Віталія Гордієнка  теж не принесли бажаних результатів, було прийнято рішення скоротити весь департамент.

До уваги не було прийнято ні долю 37 працівників, ні стан довкілля у Запоріжжі, головне — задоволення особистих амбіцій голови Запорізької області?

 

Нова структура Запорізької ОДА

Попередня структура Запорізької ОДА

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі