У Запорізькій області аграрії масово отруюють бджіл

У Запорізькій області аграрії масово отруюють бджіл

У двох селах Запорізькій області зафіксували масове отруєння бджіл. Як виявилось, у цьому винні місцеві аграрії, які обробили поля отруйними хімікатами.

Про це повідомив голова запорізького відділення Асоціації адвокатів України та депутат Запорізької облради Дмитро Майстро.

За словами юриста, пасічники Веселівського району повідомили про масову загибель бджіл у селах Зелений Гай і Чкалове. Причиною цього стали отрутохімікати, якими аграрії в ніч з неділі на понеділок обробили поля. При цьому, вони не повідомили дату та час розпилення небезпечних речовин, аби дати можливість убезпечити бджіл від отруєння.

Також, за словами депутата, аналогічна ситуація нещодавно відбулась у Новомиколаївському районі, однак влада Запорізької області продовжує свою бездіяльність та не розв'язує це питання. 

"Мор бджіл – це не просто величезні матеріальні втрати пасічників та зниження експорту меду, а реальна загроза для нашої екології. Глобальність цієї проблеми є очевидною для всіх, окрім керівництва області", - зазначає Дмитро Майстро.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі