У Запорізькій області директор інтернату, якого підозрювали у торгівлі дитячою працею, відновиться на посаді

У Запорізькій області директор інтернату, якого підозрювали у торгівлі дитячою працею, відновиться на посаді

У Запоріжжі на черговому засіданні суду, з приводу справи директора православного інтернату - Івана Дем'яненка, якого підозрюють у "торгівлі дитячою працею", вирішили скасувати підозрюваному арешт.  Повідомляють ЗМІ.

Нагадаємо, 10 жовтня у селищі міського типу Приазовському, пройшла спецоперація за участю спецпідрозділу "Корд", які затримали 61-річного директора інтернату "Надія". За версією сторони обвинувачення, Іван Дем'яненко використовував працю дітей, доручивши їм розвантажити чужу машину, і отримав за це 1000 гривень. Орджонікідзевський районний суд взяв під варту директора інтернату.

Згодом  Запорізький апеляційний суд випустив Івана Дем'яненко з СІЗО під домашній арешт на поруки депутатів обласної ради Юрія Ружина, Владислава Марченко, Євгенія Дем'яненко, а також депутата Верховної Ради Павла Мельника.

6 лютого, на засіданні повинно було постати питання з приводу продовження домашнього арешту, але суд постановив скасувати його зовсім, а вже  7 лютого скасовано рішення про його відсторонення від посади. Тобто пан Дем’яненко повинен повернутися на роботу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі