У Запорізькій області фірма з кримінальним шлейфом відремонтує школу за 5 мільйонів

У Запорізькій області фірма з кримінальним шлейфом відремонтує школу за 5 мільйонів

Відділ капітального будівництва Мелітопольської міськради замовив капітальний ремонт загальноосвітньої школи за 5 млн грн. 

Так, Мелітопольську загальноосвітню школу  І-ІІІ ступеня №7  за 5,188 млн грн ремонтуватиме ТОВ "Мелсіті". До 31 грудня 2021 року підрядник зобов'язується наступні види робіт:

  • - демонтажні роботи (розбирання покриттів, цементної стяжки);
  • - будівельні роботи (влаштування покрівельного килиму);
  • - улаштування примикань, заміна звісів, улаштування вентшахти;
  • - заміна дверей виходу на покрівлю;
  • - встановлення флюгарок.

Варто зазначити, що ТОВ «Мелсіті» було учасником справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених для виконання робіт на території зони відчуження ЧАЕС. Так, вказана фірма входила до складу підконтрольних підозрюваній особі суб’єктів підприємницької діяльності, які надають незаконні послуги третім особам з формування податкового кредиту.

Крім того, ТОВ "Мелсіті" було основним підрядним із виконання будівельних робіт у мелітопольській "лікарні майбутнього", у якій нещодавно затопило крило медичного закладу, постраждали 3 поверхи, за словами очевидців - персоналу та пацієнтів, потоп був такою потужності, що довелось евакуювати хворих, а лікарі встали у «бій» з негодою.

Єдиним конкурентом фірми на тендері було ТОВ "Аквілон 99", яке також вже відоме у певних колах. Саме це підприємство фігурувало у справі щодо розтрати бюджетних коштів після ремонту опалювальної системи та встановлення котельні для будинку творчості. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі