У Запорізькій області гімназію реконструюватиме фірма з орбіти Пономарьова

У Запорізькій області гімназію реконструюватиме фірма з орбіти Пономарьова

Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради має намір замовити ТОВ “Бердянськбудтрест” реконструкцію навчального закладу гімназії №1 “Надія”. Вартість послуг становитиме 18,3 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов'язується підготувати територію; відремонтувати стіни, перекриття, сходи, горище, покрівлю, підлогу, ґанок; виконати оздоблювальні роботи (фарбування, шпаклювання, облицювання стін, стовпів та укосів); улаштувати стелі; утеплити фасад; улаштувати водопровід, каналізації, опалення, вентиляцію, електроосвітлення, телебачення; придбати меблі та інвентар (ліжка, стільці, шафи, крісла, парти, стелажі, дошки, піаніно, дзеркало, тренажери, ноутбуки, ксерокси, мікрохвильовку, кавомашину, стоматологічне крісло); озеленити територію та ін.

Переможцем закупівлі стало ТОВ "Бердянськбудтрест". Єдиним конкурентом фірми було ТОВ "Богарт буд", пропозицію якої відхилили через невідповідну гарантію, тверду договірну ціну, відсутність документів сплати податку.

Варто зазначити, що відповідний тендер проводили вже 4 рази, на одному з яких усіх учасників відхилили через проблеми з документами. На іншій закупівлі подалася лише одна фірма - ТОВ "Бердянськбудтрест", ще на двох - тендер було скасовано після моніторингу Держаудитслужби.

Так, одного разу Держаудитслужба акцентувала увагу на відсутності інформації щодо категорій замовника та мови тендерних пропозицій. Наступного разу аудитори зазначили, що один із наданих ТОВ "Бердянськбудтрест" договорів був меншим на 30% від вартості вказаного тендеру з реконструкції гімназії. В аналогічному договорі фірма не вказала роботи, які мала виконати при ремонті навчального закладу.

До того ж, ТОВ "Бердянськбудтрест" зазначало, що на 61% реконструкційних робіт залучить ФОП Долгов Валерій Олександрович, який був депутатом Токмацької міськради від "Партії регіонів".

Фірма "Бердянськбудтрест" належить ПАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест” та ТОВ “Ультра ойл”. Остання належить ПАТ “КЗУА “Славутич-інвест”, Андрієві Андрієнку та ТОВ "Спільний розвиток". Крім того, одним зі співвласників ТОВ “Ультра ойл” була експомічниця  народного депутата Олександр Пономарьова – Олександра Сірош-Касумова.

Власниками ТОВ "Спільний розвиток" є Олег Будянський, Сергій Колексник та ПАТ "Бердянський райагропромпостач". Натомість, кінцевими бенефіціарами фірми є Руслан та Юрій Пономарьов (племінники Олександра Пономарьова), а також Ігор Добич – експомічник Олександра Пономарьова.

Раніше ТОВ "Бердянськбудтрест" на 90% належало "Азовській регіональній лабораторії сертифікаційних випробувань мастил та олив", якоб володіла Світлана Векленко. Вона пов'язана бізнес-зв'язками за Олександром Пономарьовим.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі