У Запорізькій області жінка отримала кримінальне покарання за пост у соцмережі

У Запорізькій області жінка отримала кримінальне покарання за пост у соцмережі

Мешканка Мелітополя отримала рік умовного покарання за сепаратистські заклики у соціальній мережі «Однокласники». Про це повідомляє Прокуратора Запорізької області.

Радикально налаштована мешканка Мелітополя розмістила на власній сторінці у соціальній мережі «Однокласники» матеріали із закликами підтримати приєднання Південно-Східних областей України до складу так званої «Новоросії», зокрема ілюстрацію з текстом «Новоросия – от Харькова до Одесси!».

Співробітники прокуратури та Служби безпеки області викрили та задокументували  неправомірну діяльність зловмисниці.

2 грудня Мелітопольський міський районний суд визнав жінку винною, за ч. 1 ст. 110 КК України у вчиненні кримінального правопорушення, пов’язаного з посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України шляхом розповсюдження матеріалів із закликами щодо зміни меж території та державного кордону України.

З урахуванням того, що жінка раніше не притягувалась до кримінальної відповідальності та визнала свою вину, судом затверджено укладену між обвинуваченою та прокурором угоду про визнання винуватості та призначено узгоджене покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із застосуванням положень ст. 75 КПК України щодо звільнення від відбування з випробуванням, встановивши випробувальний термын - 1 рік.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі