У Запорізькій області казначейство черговий раз замовило охоронні послуги у постійної фірми

У Запорізькій області казначейство черговий раз замовило охоронні послуги у постійної фірми

Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області налагодило зв'язки з ПП "Спеціальний підрозділ "Радар", десятий рік поспіль замовивши охоронні послуги. Їх вартість становила 382 тис. грн.

Про це мова йде у системі електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, переможець зобов'язується забезпечити цілодобову охорону у приміщенні, розташованому по проспекту Соборному, 168. Добова вартість послуг становить 1 392 грн. Крім того, має бути забезпечено виклик наряду поліції за допомогою тривожної кнопки.

У тендері брало участь четверо учасників. Один із потенційних учасників, який так і не подався на закупівлю, оскаржував замовнику як дискримінаційну вимогу надання у складі пропозиції чинного договору або листа від Управління поліції у Запорізькій області щодо можливості забезпечення виклику озброєного наряду через тривожну кнопку. Втім, цю вимогу замовник відхилив.

Ще один учасник вказав на недоліки в пропозиції ПП “Спеціальний підрозділ “Радар” і необхідності її дискваліфікації. Однак, і ці вимоги були відхилено.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі