У Запорізькій області на агропродовольчих ринках збільшуються випадки порушень

У Запорізькій області на агропродовольчих ринках збільшуються випадки порушень

У Запорізькій області провели більш ніж 400 заходів державного нагляду за дотриманням агропродовольчими ринками вимог щодо профілактики коронавірусної інфекції. За останній тиждень експерти зафіксували збільшення виявлених порушень.

Про це повідомили у пресслужбі Держпродспоживслужби. 

Наразі в області відкрито 44 агропродовольчих ринків. Лише на цьому тижні на території області, за рішеннями органів місцевого самоврядування, відновили свою роботу ще 20 таких об’єктів.

У ході проведеної роботи за останній тиждень відмічається збільшення виявлених порушень. Зокрема, не завжди виконуються вимоги стосовно: наявності засобів індивідуального захисту у працівників ринку, реалізаторів та відвідувачів; проведення температурного скринінгу відвідувачам; дотримання дистанції між відвідувачами в чергах. Додаткові торговельні місця не обладнані захисними екранами, не забезпечено постійне оповіщення через гучномовець відвідувачів щодо встановлених обмежень.

Зафіксовані випадки несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території, прилеглій до агропродовольчих ринків ТОВ «Югтранссервіс», КП БМР «Бердянський центральний ринок», КП «Дніпрорудненський міський ринок».

За результатами здійснених заходів суб’єктам господарювання направлено приписи з наданням відповідних пропозицій щодо усунення виявлених порушень. До органів місцевого самоврядування направлені узагальнені інформації щодо результатів перевірки. 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі