У Запорізькій області начальника поштового зв'язку підозрюють у привласненні 90 тисяч

У Запорізькій області начальника поштового зв'язку підозрюють у привласненні 90 тисяч

Бердянські правоохоронні органи займають розслідуванням справи щодо привласнення начальником поштового зв'язку майже 90 тис. грн.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Так, за матеріалами справи, можливим підозрюваним є ексначальник відділення поштового зв'язку Азовське Бердянського району. 

Зазначається, що рік тому до Бердянського відділу поліції ГУНП звернувся директор АТ "Укрпошта" з повідомленням про привласнення коштів у розмірі 89,6 тис. грн. одинм зі співробітників. До цих коштів увійшли гроші як відділення, так і гроші від продаже товарно-матеріальних цінностей. У ході розслідування з'ясувалось, що привласнити кошти міг начальник відділу. Суттєву нестачу зафіксували після перевірки касових звітів, відомостей прийнятих і сплачених переказів, актів інвентарізації та ін.

У ході розгляду справи слідчі отримали доступ до документів та електронних інформаційних систем з Центру поштового зв'язку №4 Запорізької дирекції "Укрпошти". Кілька днів тому правоохоронці звернулись до суду із проханням подовжити строк досудового розслідування до жовтня 2020 року. Співробітник поліції пояснили це відсутністю результатів економічної експертизи.

Суд ухвалив клопотання, подовживши строк до 5 жовтня поточного року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі