У Запорізькій області наявно більше 33 тисяч різногалузевих вакансій – ЗОДА

У Запорізькій області наявно більше 33 тисяч різногалузевих вакансій – ЗОДА

Запорізький ринок праці попри дисбаланс у вакансіях поступово нарощує оберти

Запорізький ринок праці потребує чимало працівників. Наразі він набирає обертів попри дисбаланс, який існує у вакансіях – спостерігається надлишок в деяких сферах проти гострої необхідності у працівниках у низці інших сфер, інформує Запорізька обласна державна адміністрація.

Цьогоріч 7,2 тисячі роботодавців скористалися послугами обласної служби зайнятості, надавши інформацію щодо вакансій на своїх підприємствах; це на 5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загальна кількість пропозицій роботи на сьогодні складає понад 33,2 тисячі вакансій.

Які вакансії у Запорізькій області користуються найбільшим попитом?

Робітники з обслуговування та експлуатації устаткування: підприємства розшукують трактористів, водіїв, токарів, машиністів насосних установок, операторів заправних станцій, операторів верстатів з програмним керуванням, дорожніх робітників, водіїв навантажувача, машиністів крана (кранівників), машиністів-операторів дощувальних машин та агрегатів, операторів котельні, матросів-рятувальників, фрезерувальників.

Допоміжні професії: підсобні робітники, прибиральники,  сторожі, вантажники, двірники, комірники, кухонні робітники та укладальники-пакувальники.

Працівники сфери торговлі та послуг: потрібні продавці, охоронці, кухарі, молодші медичні сестри, покоївки, офіціанти, помічники вихователя тощо.

Робітники інструментальної сфери: слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків, пекарі, малярі, швачки, контролери водопровідного господарства, бетонярі, столярі тощо.

Серед професій, де обов'язково потрібен досвід роботи, частіше всього шукають бухгалтерів, медичних сестер, вихователів, лаборантів (з освітою), економістів, інженерів різних галузей, спеціалістів держаної служби, вихователів дошкільних навчальних закладів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що серед безробітних у Запорізькій області найбільша кількість – це держслужбовці та продавці. Станом на 1 липня в області зареєстровано 14,5 тис. безробітних.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі