У Запорізькій області не відкриватимуть дитячі табори до 31 липня

У Запорізькій області не відкриватимуть дитячі табори до 31 липня

У запорізькій області не планується відкриття дитячих таборів до 31 липня. 

Про це стало відомо з онлайн засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вирішено установити з 22 травня 2020 року до 31 липня 2020 року на території Запорізької області карантин. Зокрема, на території Запорізької області забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, а також перебування без документів, що посвідчують особу.

Зазначається, що до 31 липня забороняється діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі.

Під час засідання було вирішено тимчасово скасувати здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння тощо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі