У Запорізькій області очільницю колегіуму відправили на нічний домашній арешт

У Запорізькій області очільницю колегіуму відправили на нічний домашній арешт

Директорку КЗ “Гуляйпільський колегіум “Лідер” Людмилу Лопатіну підозрюють у погоджені ТОВ “Укрвтортрейдінг” робіт на 1,3 млн грн, з яких третину не виконали. 

Йдеться в ухвалі Гуляйпільського районного суду від 24 квітня.

За матеріалами справи, КЗ “Гуляйпільський колегіум “Лідер” наприкінці 2017 року уклав угоду з ТОВ “Укрвтортрейдінг” на реконструкцію зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та каналізації вартістю 1,28 млн грн. Термін виконання робіт тривав до кінця 2018 року. Документи свідчать про те, що фірма за документами виконала всі роботи і отримала гроші.

Однак, перевіривши вказану закупівлю за кримінальним провадженням, поліцейські з’ясували, що “Укрвтортрейдінг” не виконало робіт на 459 тис. грн, зокрема: не було встановлено чавунні засувки або клапани зворотні, відсутній поліпропіленовий кульовий кран, не розібрано цементну стяжку підлог, не улаштовані сходи, відсутні внутрішні дверні блоки, не демонтовано трубопроводи, відсутні каналізаційні трійники, муфти, умивальники, унітази, пісуари, душова кабінка.

Так, слідчі звернулися до суду для обрання нічного домашнього арешту директорці колегіуму Людмилі Лопатіній до 22 червня. Суд це клопотання задовольнив.

Крім того, правоохоронці намагалися відсторонити директорку колегіуму Людмилу Лопатіну від посади, однак зробити це не вдалося через недоведеність ризику впливу на свідків чи знищення документів. 

Варто зазначити, що стосовно керівника ТОВ “Укрвтортрейдінг” слідчі використовують таке формулювання: “акт, який був підписаний невстановленою в ході досудового розслідування особою від імені директора підрядної організації ТОВ “Укрвтортрейдінг”.

Загалом на держзакупівлях фірма виграла лише один вказаний тендер. Крім того, “Укрвтортрейдінг”  мало виконати капітальний ремонт з утеплення фасадів вартістю 15,6 млн грн для Департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради. Однак, через місяць цю закупівлю скасували через відсутність фінансування, а також невірне зазначення у технічному завданні адрес, за якими треба виконати робот.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі