У Запорізькій області одне з протитуберкульозних відділень чекає хвиля скорочень

У Запорізькій області одне з протитуберкульозних відділень чекає хвиля скорочень

З 1 липня Бердянське протитуберкульозне відділення чекає хвиля скорочень. Мало, що штат медичної установи вже скорочено на 30%, а кількість ліжок зменшилась на 50%.

Про це повідомили у виданні Про.Бердянськ.

Медична установа потрапила під реформу НСЗУ, втративши з 1 квітня свою автономніть шляхом приєднання до одного із запорізьких лікарень. Однак, так зміни виявились не останніми для медзакладу, з 1 липня на нього чекає нова хвиля скорочень.

За словами голови бердянського тубдиспансеру Олени Колесник-Фетченко, лікарня продовжує надавти необхідні послуги мешканцям міста, які знаходяться на обліку. Під час реформи кількість ліжок у медустанові скоротилась до 50 одиниць. Натомість, штат лікарів покинули не лише пенсіонери, а й люди працездатного віку.

При цьому, за перший квартал поточного року захворюваність на туберкульоз почала збільшуватись, вже не говорячи про пандемію коронавірусу. 

Фінансування - це також проблемне питання для закладу, але, як зазначає голова медустанови, диспансер хоча б не закривають, залишивши хворих напризволяще.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі