У Запорізькій області опалювальний сезон під загрозою зриву

У Запорізькій області опалювальний сезон під загрозою зриву

У Запорізькій області опалювальний сезон у деяких населених пунктах під загрозою зриву.

Про це повідомили під час селекторної наради під керівництвом голови Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОДА.

За словами голови, плановий показник підготовки житлово-комунального господарства повинен складати 70%. Загалом по області рівень підготовки відповідає такому рівню. Проте, не всі території області на сьогодні дотримуються планових показників. 

Проблемним питанням є заборгованість за спожитий природний газ теплопостачальних підприємств області перед НАК "Нафтогаз України" - 1 млрд 20 млн грн. Наявність заборгованості та низький рівень розрахунків ставить під загрозу отримання окремими теплопостачальними підприємствами (КП "Токмак біоенергія" та ПрАТ "Бердянське підприємство теплових мереж") номінацій на постачання природного газу на початок опалювального сезону. 

Ускладнює підготовку до опалювального сезону наявність значної заборгованості населення за житлово-комунальні послуги. Попри те, що згідно зі статистичними даними станом на 01.07.2020 рівень розрахунків населення  за всі житлово-комунальні послуги з початку року складає 102%, заборгованість за ці послуги залишається критичною та становить 3 млрд 390 млн грн.

Сума заборгованості  за послуги з постачання теплової енергії та гарячої води складає 1 млрд 209 млн грн, за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення 333,9 млн грн. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі