У Запорізькій області перевірять харчування у 18 навчальних закладах

У Запорізькій області перевірять харчування у 18 навчальних закладах

У навчальних закладах Запорізької області перевірять організацію дитячого харчування. 

Про це повідомили у прессліжьу Запорізької ОДА за результатами селекторної наради щодо комісійних обстежень закладів освіти.

Так, за даними співробітників Держпродспоживслужби в Запорізькій області, метою обстеження є поглиблений аналіз та оцінка стану організації дитячого харчування, а також рівня задоволеності учнів і батьків шкільним харчуванням.

Список навчальних закладів, призначених для обстеження, включає 500 шкіл комунальної форми власності в усіх областях України. Зокрема, у Запорізькі області міжвідомчі комісії обстежать 18 закладів освіти.

Зазначається, що у ході комісійних обстежень буде перевірено технічний стан та оснащення шкільних харчоблоків; рецептуру, за якою готують їжу; калорійність та різноманітність меню; якість питної води; систему контролю безпечності та якості продуктів; умови їх зберігання; загальний санітарно-гігієнічний стан. Крім того, представники комісій матимуть змогу поспілкуватися з учнями та батьками щодо рівня їхньої задоволеності шкільним харчуванням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі