У Запорізькій області планується створення нових ОТГ

У Запорізькій області планується створення нових ОТГ

У Запорізькій обласній адміністрації відбулось засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області, на якому розглядали питання про створення, ще 6 об’єднаних територіальних громад в області. Повідомляє ЗОДА.

«Наступний 2020 рік – це останній термін процесу формування об’єднаних громад. Тож вибори у 2020 році мають відбутися на новій територіальній основі. На сьогодні у Запорізькій області створено 60 об’єднаних територіальних громад і кожна з них – це окремий успіх» -  зазначила Зінаїда Бойко.

Учасники засідання розглянули пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Запорізької області по Мелітопольському, Приморському та Василівському районах. Також обговорили пропозицію Запорізької міської ради щодо формату Запорізької міської територіальної громади.

Підсумовуючи,  прийнято рішення внести зміни до перспективного плану в частині Мелітопольського району, зокрема, в районі запроєктовано створення шести об’єднаних територіальних громад: Костянтинівської сільської, Мирненської селищної, Новенської сільської, Новобогданівської сільської, Семенівської сільської, Терпіннівської сільської.

По Приморському та Василівському районах члени робочої групи не дійшли згоди, а пропозицію щодо формату Запорізької міської територіальної громади вирішено направити до територіальних громад Запорізького та Вільнянського районів, яким пропонують увійти до міської ОТГ, для обговорення та надання своїх пропозицій.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі