У Запорізькій області почнуть роботу дитячі табори

У Запорізькій області почнуть роботу дитячі табори

У Запорізькій області готують до відкриття дитячі табори. 

Про це стало відомо з позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Оскільки Запорізька область знаходиться у «зеленому» рівні епідбезпеки, немає показань для посилення карантинних заходів. Адаптований карантин продовжено з 1 до 31 серпня, проте дитячі табори у Запорізькій області зможуть працювати з 1 серпня

"Зелена" зона не означає скасування карантину, певні обмеження і вимоги продовжують діяти: у громадських будівлях обов'язковим є носіння маски або респіратора; проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м; кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%; пасажирські перевезення мають відбуватися тільки для пасажирів на сидячих місцях.

Також на території регіону де установлено "зелений" рівень епідемічної небезпеки, дозволяється проведення спортивних заходів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі