У Запорізькій області покращилась ситуація на ринку праці

У Запорізькій області покращилась ситуація на ринку праці

У Запорізькій області на ринку праці покращилася ситуація.

Про це свідчить аналіз, проведений Департаментом соцзахисту населення ЗОДА.

Так, за інформацією райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад станом на кінець травня із 56,8 тисяч працівників бюджетної сфери, що потрапили в коло обстеження, 20,1 тисячі осіб виконували роботу дистанційно. Це на 2 % менше, ніж на відповідну дату попереднього місяця.

Чисельність працівників, які перебували у щорічних оплачуваних відпустках, зменшилася на 15,2% і склала 4,5 тисячі осіб.  У сфері освіти серед 36,8 тисячі працівників: 48,6% виконували роботу дистанційно, 8,7% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 4,7% отримували оплату за час простою відповідно та 0,9% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

Серед 9,9 тисяч працівників сфери охорони здоров’я: 0,03% виконували роботу дистанційно, 5,8% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 0,3% отримували оплату за час простоюУ та 1,7% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

У сфері культури, спорту, розваг та відпочинку із 4,5 тисячі працівників: 41% виконували роботу дистанційно, 4,7% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 7,9% отримували оплату за час простою  та 1,7% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

В органах місцевого самоврядування із 5,6 тисячі осіб: 6,5% виконували роботу дистанційно, 8,9% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 1% отримували оплату за час простою  та 0,7% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі