У Запорізькій області посадовців підприємства судитимуть за розкрадання бюджетних коштів

У Запорізькій області посадовців підприємства судитимуть за розкрадання бюджетних коштів

Запорізька прокуратура завершила досудове розслідування стосовно розкрадання бюджетних коштів посадовцями приватного підприємства. Мова йде про суму у розмірі 6 млн грн.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що у період вересня – грудня 2015 року посадові особи запорізької комерційної структури заволоділи бюджетними коштами на суму майже на 6 млн грн. Чиновники здійснили це шляхом внесення недостовірних відомостей щодо фактично виконаних обсягів робіт та поставленого обладнання до актів приймання виконаних будівельних робіт.

Як зазначають у пресслужбі прокуратури, заволодіння коштами стало можливим у зв’язку з неналежним ставленням до своїх службових обов’язків посадових осіб ЗОДА, які здійснювали технічний нагляд за будівництвом.

Внаслідок цього, відносно посадових осіб приватного підприємства до суду направлено обвинувальний акт за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень.

Крім того, обвинувальні акти відносно посадових осіб облдержадміністрації, які здійснювали технічний нагляд за будівництвом, скеровано прокуратурою області раніше.

Раніше ми повідомляли про те, що мова йде про ТОВ "Єсс-плюс". Ще у 2016 році ЗМІ повідомляли про розтрату понад 7 млн грн на будівництві того ж об'єкту. Йдеться про закупівлю Управлінням капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації у вересні 2015 року робіт по об’єкту “Харчоблок обласної клінічної лікарні в м. Запоріжжя, Оріхівське шосе,10 – реконструкція”) (І черга) вартістю 12,1 млн грн. Переможцем тоді стало ТОВ “ЄСС-плюс”. Згідно порталу використання публічних коштів “E-data”, протягом вересня – грудня Управління перерахувало фірмі за актами 11,76 млн. грн. За цією ж справою проводилися обшуки у кабінеті головного лікаря Запорізької обласної клінічної лікарні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі