У Запорізькій області продовжують судити селищного голову, який завдав збитків громаді

У Запорізькій області продовжують судити селищного голову, який завдав збитків громаді

У Запорізькій області селищного голову підозрюють у зловживання своїм службовим становищем. Чиновник підробив документи, аби занизити фактичну вартість будівлі.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Запорізької області.

Так, Оріхівським відділом Токмацької місцевої прокуратури після апеляційного розгляду продовжується підтримання державного обвинувачення в суді  за фактом розтрати майна, вчиненого в особливо великих розмірах, а також використання завідомо підробленого документа.

У ході досудового розслідування встановлено, що селищний голова, використовуючи завідомо підроблені документи, занизив фактичну вартість будівлі, яка перебувала у власності громади. Крім того, він здійснив її подальшу реалізацію чим заподіяв шкоду, яка у 600 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

За результатами судового розгляду, вироком Василівського районного суду Запорізької області від 01.08.2018 селищного голову виправдано, у зв’язку з відсутністю доказів, які б свідчили про його винуватість.   Не погоджуючись з вказаним рішенням суду першої інстанції прокуратура подала апеляційну скаргу.

Наразі апеляційним судом вищевказаний вирок Василівського районного суду скасовано та призначено новий розгляд провадження у суді першої інстанції.Наразі триває судовий розгляд.

За скоєння даного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти  років з конфіскацією майна.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі