У Запорізькій області пройдуть антитерористичні навчання

У Запорізькій області пройдуть антитерористичні навчання

Спеціальні заходи будуть проводитися у Бердянську

У період 13-14 вересня у Бердянську Запорізької області Служба безпеки України проведе антитерористичні навчання.

Як повідомляє "Inform.zp.ua" із посиланням на прес-секретаря УСБУ в Запорізькій області Сергія Левченка, навчання відбуватимуться на території Бердянська, їх планують провести в умовах, максимально наближених до реальних, у тому числі із використанням спецтехніки та озброєння. Окрім підрозділів СБУ, до навчань долучилися підрозділи Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби, представники органів влади та місцевого самоврядування.

УСБУ в Запорізькій області нагадує, що під час антитерористичних навчань на окремих територіях міста можливе тимчасове впровадження особливого режиму – обмеження або повна заборона руху людей та транспортних засобів, перевірка документів, огляд автівок. Мешканців Бердянська закликають зберігати спокій у зв'язку із концентрацією у місті співробітників груп спецпризначення, військових, із розумінням ставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на дії та вимоги правоохоронних органів.

Нагадаємо, що 11 вересня президент України Володимир Зеленський призначив головою управління Служби безпеки України у Запорізькій області виходця з Прикарпаття Безрукого Бориса Васильовича. Перед цим він звільнив очільника СБУ Запорізької області Олександра Хілька. А нещодавно головою департаменту "К" УСБУ в Запорізькій області став Віктор Микита, який прибув разом із командою нового губернатора області Віталія Туринка

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі