У Запорізькій області райрадівець змінює свою посаду на кращу пропозицію

У Запорізькій області райрадівець змінює свою посаду на кращу пропозицію

Керуючий справами виконавчого апарату Якимівської райдержадміністрації Анатолій Пилипчук залишає свою посаду через призначення головою установи. Зазначається, що у 2016 році діяльність чиновника підлягала перевірці у зв'язку з процедурою "очищення влади".

Кілька днів тому Анатолій Пилипчук подав декларацію на звільнення з посади керуючого справами виконавчого апарату. Це пов'язано з тим, що Президент України призначив чиновника головою Якимівської районної державної адміністрації. Новопризначеного очільника РДА вже представиви губернатор області Віталій Туринок.

Зазначається, що на посаді керуючого справами виконавчого апарату Анатолій Олексійович працював з 2016 року. У цьому ж році посадовець проходив перевірку у межах процедури "очищення влади". Однак, як зазначається на сайті Президента, до Пилипчука Анатолія не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Ми проаналізували декларацію новопризначеного керівника, яка містить відомості про дві земельні ділянки, житловий будинок і бокс для легкових автомобілів. Крім того, за основним місцем роботи посадовець отримав заробітну плату у розмірі 39,8 тис грн. Також Анатолій Олексійович має два відкритих банківських рахунки. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі