У Запорізькій області школярів відправили на карантин

У Запорізькій області школярів відправили на карантин

Бердянська ЗОШ №3 відправила учнів на карантин через епідемію грипу. Повідомляє "ПроБердянськ".

Наразі  відступні через хворобу 18% учнів. Через це заняття були припинені у двох класах. П'ять учнів перебувають на стаціонарному лікуванні з діагнозом – пневмонія. До кінця тижня вирішиться питання, про закриття школи на карантин.

"У закритих для навчального процесу класах, з 24 дітей, в школу прийшли 14, з яких вісім школярів з температурою 38 і більше. Тому було прийнято рішення відправити дітей додому і закрити один сьомий і один другий класи, де відсоток відсутніх вище 60", – розповіла директор школи Олена Онищенко.

Адміністрація школи та батьки бояться спалаху пневмонії, адже прецеденти вже є, однак фахівці заспокоюють, та зазначають що причиною хвороби може бути ускладнення ГРВІ.

« В даний час спостерігається сезонне збільшення захворювань на ГРВІ, і як правило, пізні звернення до лікарів з першими ознаками захворювання - призводять до ускладнення у вигляді пневмонії. Загальні показники по місту захворювання пневмонією не перевищують показників минулого року, ситуація контролюється» - запевнила головний лікар Бердянського центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькін.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі