У Запорізькій області шукають нові місця для обсервації

У Запорізькій області шукають нові місця для обсервації

У Запорізькій області продовжують перевіряти стан медичних закладів регіону та їх готовність до роботи в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. У ході останнього робочого візиту депутати облради вирішили позбавити одну з лікарень можливості приймати хворих на обсервацію.

Як повідомили у пресслужбі Запорізької облради, у травні обранці перевірили 16 комунальних підприємств галузі охорони здоров'я за кількома показниками:

 

  • - реальний стан фінансування КНП відповідно до підписаних договорів з НСЗУ;
  • - стан фінансування КНП в рамках Програми розвитку охорони здоров’я у Запорізькій області на 2018-2022 роки;
  • - розподіл коштів, що були виділені обласною радою  на підтримку КНП (коштом обласного бюджету на цей напрямок  були передбачені кошти в сумі 118,8 млн грн);
  • - готовність до боротьби із COVID-19;
  • - стан майна, а також затвердження фінансових планів КНП та платних медичних послуг.

 23 червня із перевіркою  депутати завітали до КНП «Госпіталь ветеранів війни», який наразі визначено місцем для обсервації осіб з ознаками коронавірусної хвороби. У результаті візиту обранці облради вирішили позбавити медзаклад відповідного статусу та підготувати нову базу для обсервації людей. 

Госпіталь функціонуватиме як звичайна медична установа. Серед нагальних проблем також отримання ліцензії, створення проєкту та проведення ремонтних робіт нової будівлі госпіталю, виділення коштів на ці потреби (проєкт – 1,5-2 млн, ремонтні роботи – 50 млн грн).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі