У Запорізькій області створюють робочу групу по збереженню доріг

У Запорізькій області створюють робочу групу по збереженню доріг

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін провів нараду з питання забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області.

– На території області активно проводиться ремонт доріг в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». І наша задача їх зберегти. Зараз дуже спекотна погода, у курортний напрямок збільшився пасажиропотік, окрім цього, дуже давня, відома усім проблема з перевищенням габаритно-вагової норми. На минулій нараді було зазначено про проблеми: неробочі три з п’яти вагових комплекси, не вистачає працівників Укртрансбезпеки, невідповідальні перевізники. Сьогодні хочу почути від кожного, яка робота виконалась за цей час, – наголосив Віталій Боговін.

Наразі до ГУНП направлено звернення щодо перевірки діяльності гранітних кар’єрів. Від облдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування зібрали інформацію про наявність відповідних ваг, які могли б використовуватись для габаритно-вагового контролю. Зокрема, є 44 ваг, по 26 вже є згода на використання від власників.

З дорожниками відпрацювали питання влаштування тимчасових арочних конструкцій на дорогах з метою обмеження руху великовагового транспорту.  Вже підготовлено проєкт Розпорядження «Про створення обласної робочої групи з питань збереження автодоріг від передчасного руйнування вантажним транспортом». 

Віталій Боговін наголосив, що зараз триває масштабний ремонт доріг М-18 та Н-30. Потрібно нашим людям доносити інформацію про об’їзд, приміром, через Оріхів по трасі Запоріжжя – Маріуполь. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі