У Запорізькій області управління освіти замовило харчування у школах на 8,8 мільйонів гривень

У Запорізькій області управління освіти замовило харчування у школах на 8,8 мільйонів гривень

Управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області, оголосило тендер на організацію гарячого харчування у школах міста на 2020 рік на суму 8 848 491 мільйони гривень. Про це йдеться у системі «Прозоро».

Відповідно до затвердженого меню і нормативно-технологічною документацією харчуванням планують забезпечити в наступному році 2112 учнів 1-4 класів, 321 дитину, які є учнями 5-11 класів пільгових категорій, 350 вихованців пришкільних таборів та 7 дітей в інклюзивних класах та групах.

Учасник зобов’язується надавати послуги пов’язані з діяльністю їдальні, до якого входить забезпечення гарячим раціоном харчування учнів. Організувати закупівлі гарантованої якості продуктів, його транспортування  відповідно до температурного режиму, приготування обідів згідно санітарно-епідеміологічним нормам, роздачу їжі і сервірування столів для дітей. Контроль за якістю їжі буде здійснює спеціальна комісія, куди входить адміністрація школи, медсестра і завідувач виробництва їдальнею.

Управління освіти буде вести контроль за журналом обліку, щоб діти пільгових форм отримували щодня безкоштовне харчування. Так само замовник має право розірвати договір в односторонньому порядку за невиконання будь-якого з умов договору або за нанесення матеріального збитку, загрозу здоров'ю і життю школярів, вчителів та обслуговуючого персоналу навчального закладу.

2 товариства з обмеженою відповідальністю виявили бажання брати участь у тендері, а саме «Гармонія -2017» та «Бархан-Авто». Дата аукціону запланована на 6 грудня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі