У Запорізькій області виділять 1 мільйон на боротьбу з розповсюдженням коронавірусу

У Запорізькій області виділять 1 мільйон на боротьбу з розповсюдженням коронавірусу

У Запорізькій ОДА відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій області. Було вирішено виділити з обласного бюджету 1 мільйон гривень на заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусу.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької ОДА.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторії Клименко, опрацьовані питання стосовно стану готовності профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезенню та розповсюдженню на території України коронавірусу. Крім того, було обговорено питання можливості інфекційних лікарень та відділень надавати медичну допомогу та  інтенсивну терапію дітям та дорослим у випадках підозри на гостру респіраторну хворобу.

За результатами засідання, було вирішено Департаменту охорони здоров’я з резервного фонду обласного бюджету виділити майже 1 млн грн на першочергові заходи щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації.

Направлені кошти будуть витрачені для придбання обладнання, засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів для діагностики гострих вірусних захворювань для комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» і комунального некомерційного підприємства «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф».  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі