У Запорізькій області відремонтують 34 кілометри дороги за 390 мільйонів

У Запорізькій області відремонтують 34 кілометри дороги за 390 мільйонів

У Запорізькій області запустили роботи з поточного середнього ремонту і на автодорозі курортного напрямку Н-30 Василівка –Бердянськ. На сьогодні, в роботі вже 3 ділянки автодороги.

Про це повідомив очільник Служби автомобільних доріг Андрій Івко.

Так, на ділянці дороги Н-30 Василівка-Бердянськ, км 55+082 - км 89+526, що проходить по території Чернігівського та Приморського районів, підрядним підприємством, вже розпочато роботи з фрезерування існуючого покриття. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 34 км.

Взагалі, в поточному році планується виконати ремонт на чотирьох ділянках автодороги національного значення Н-30 Василівка – Бердянськ, загальною протяжністю 118,7 км.

Як зазначається у системі електронних закупівель, на ремонт ділянки км 55+082 - км 89+526 ТОВ "Автомагістраль-Південь" виділили 390 млн грн. 

Фірма-переможець запропонувала найнижчу вартість за ремонтні роботи, порівняно зі своїми конкурентами - ТОВ "Ростдорстой" (405 млн грн.) та ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" (410 млн грн.).

Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов'язується виконати:

  • - підготовчі роботи та організацію дорожнього руху на період будівництва;
  • - оновлення існуючої конструкції дорожнього одягу місцями;
  • - дорожнє покриття на пересіченнях та перемиканнях;
  • - влаштування заїзної кишені;
  • - посадкові майданчики.

Зокрема, у вартість тендеру входить виплата заробітної плати працівникам (2,2 млн грн), матеріальні ресурси (23,2 млн грн), експлуатація будівельних машин (19 млн грн), витрати на зведення та розбирання титульних тимчасових будівель і споруд (6,9 млн грн), кошти на додаткові витрати (2,4 млн грн), прибуток (2,4 млн грн), кошти на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій (762 тис. грн), кошти на покриття додаткових витрат (5,6 млн грн) та ін.

Реконструкцію усієї траси Василівка-Бердянськ розділили на 4 лоти. Наразі ремонт триває на двох ділянках - у Василівському, Токмацькому та Приморському районах. Будівництво виконують дві компанії - ТОВ "Автомагістраль Південь" (337 млн) та "Онур Конструкціон Інтернешнл" (643 млн).

На цих двох тендерах фірми також конкурували між собою, пропонуючи за виконання робіт приблизно однакову вартість.

У свою чергу, "Онур Конструкціон Інтернешнл" зобов'язується:

  • - підготувати територію будівництва;
  • - влаштувати дорожнє покриття (основний проїзд, заїзні кишені та ін.);
  • - влаштувати кріплення узбіч;
  • - виконати ремонт подовідвідних споруд із проїзної частини;
  • - влаштувати розмітки та дорожні знаки.

Раніше ми писали про те, що ТОВ «Автомагістраль-Південь» поточний середній ремонт автодороги Р-73 /Н-08/- Нікополь за 187 млн 660 тис. грн. Одеська компанія, яка належить Олегу Наливанному та Валерію Короткову. 

Юридичні власники не мають прямого відношення до політиків або чиновників. Проте ЗМІ все ж таки пов’язували «Автомагістраль-Південь» із скандальним мером Одеси Геннадієм Трухановим. «Сірим кардиналом» якого називають засновника інвестиційної групи «Рост», колишнього тестя Романа Абрамовича Олександра Жукова.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі