У Запорізькій області виявили порушення у громадському транспорті

У Запорізькій області виявили порушення у громадському транспорті

У Запорізькій області провели моніторинг пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах. Внаслідок перевірки виявили низку порушень.

Про це повідомили у пресслужбі ЗОДА.

Під час заходу було перевірено понад 30 автобусів: на майдані «Волі», стаціонарному посту Управління патрульної поліції «Лавра» та «Тефлон».

За результатами перевірок складено 5 актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів на ТОВ «Бастур», яке працювало на напрямках «Запоріжжя – Дніпро», «Запоріжжя – Енергодар», «Запоріжжя – Дніпрорудне». Зокрема,  виявлені порушення ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» – надання послуг з перевезення пасажирів без оформлення документів (відсутність договору).                    

Правоохоронці склали 3 постанови про накладення адміністративного стягнення через непройдений контроль технічного стану транспортного засобу, випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів та 1 протокол про порушення правил карантину.

Співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області складено 1 протокол про перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% включно при перевезенні вантажу без відповідного дозволу - штраф у розмірі 34 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі