У Запорізькій області визначили план заходів цивільного захисту на рік

У Запорізькій області визначили план заходів цивільного захисту на рік

Нещодавно головою ЗОДА Віталієм Туринком та очільником Департаменту цивільного захисту населення Володимиром Шлеєю було прийнято низку заходів цивільного захисту на 2020 рік.

Так, згідно з документом, відповідні заходи поділяють на кілька блоків, залежно від кінцевої мети. Зокрема, до 25 грудня поточного року уповноважені органи зобов'язуються здійснити заходи з удосконалення єдиної державної системи захисту: здійснити облік захисних споруд, придбати засоби радііаційного та хімічного захисту, сформувати територіальні громади захисту та організувати підсумкову конференцю за результатами діяльності системи авіаційного пошуку і рятування у 2020 році.

Треба перевірити і стан готовності до виконання завдань за призначенням органів управління, сил та засобів єдиної державної системи цивільного захисту. З цією метою на Запоріжжі проведуть штабні тренування та навчання за участі представників навчальних закладів, енергетики, медичних  установ та ін. Крім того, буде здійснено комплекс заходів із запобігання виникненню пожеж у лісах, нещасних випадків на водних об'єктах, надзвичайних випадків на підприємствах.

Фахівці ГУ ДСНС та служб ЦЗ у Запорізькій області проводитимуть комплексні та контрольні перевірки діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб. Перевірка стосуватиметься і таких установ, як Казначейство, Мінфін, Морська адміністрація, Національний банк, аеропорт тощо. 

Спеціально для керівного складу та спеціалістів, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту будуть проведені тематичні семінари, об'єктові навчання, громадські акції та ін.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі