У Запорізькій області закрили майже всі контрольно-пропускні пункти

У Запорізькій області закрили майже всі контрольно-пропускні пункти

У Запоріжжі відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. У ході онлайн наради було вирішено закрити всі КПП в області, окрім Енергодару.

Так, за словами першого заступника голови ЗОДА Івана Федорова, запровадження послаблень на рівні держави, позитивна динаміка серед одужуючих та незначна кількість нових пацієнтів з коронавірусом у Запорізькій області дозволяє говорити і про послаблення саме тих карантинних заходів, які були запроваджені саме на нашій території. Серед них – діяльність санітарних контрольно-пропускних пунктів.

Заступник директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександр Мащак підкреслив, що станом на вечір 12 травня не було зареєстровано нових випадків. Тобто, як і на ранок 12 травня, було виявлено 331 лабораторно підтверджений випадок. Це свідчить про стабілізацію епідеміологічної ситуації в Запорізькій області, яка була досягнута, в тому числі, через те, що були припиненні, унеможливлені контакти між людьми. Також епідеміолог наголосив, що медичні працівники мають проводити тестування у повному обсязі попри зменшення кількості випадків.

Після доповіді заступника начальника ГУ НП в Запорізькій області Павла Карабути щодо корегування роботи санітарних контрольно-пропускних пунктів на території області, члени комісії підтримали рішення про закриття 7 КПП у м. Запоріжжі, 5 КПП у Мелітополі та 3 КПП у Бердянську. Робота санітарного КПП на в’їзді в Енергодар продовжується.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі