У Запорізькій області зарплатня зросла до законодавчо встановленого рівня

У Запорізькій області зарплатня зросла до законодавчо встановленого рівня

Запорізькі податківці підбили результати роботи з підвищення заробітних плат до законодавчо встановленого рівня.

За результатами І півріччя коло роботодавців Запорізької області збільшилось на 349 юридичних осіб, які створили робочі місця для 1737 найманих працівників. Поряд із цим кількість підприємств, які не дотримувались мінімальних соціальних гарантій в оплаті праці вдалося зменшити у порівнянні з попереднім кварталом. Так, внаслідок вжитих заходів 7300 робітникам збільшено розмір зарплат, про це повідомляє прес-служба ДПС у Запорізькій області.

За підсумками другого кварталу більшість підприємств-мінімізаторів була зосереджена у м. Запоріжжя – понад 2,3 тисячі, у м. Мелітополь, Мелітопольському та Веселівському районах – 285, м. Бердянськ, Бердянському та Приморському районах – 171. Водночас на цих територіях 192 роботодавці виконали законодавчі вимоги та підвищили зарплати 6100 працівникам.

Нагадаємо, що у 2019 році згідно із законодавством в Україні мінімальну заробітну плату встановлено у розмірі 4173 гривні. При цьому середня зарплата по Запорізькій області у 2019 році складає 10211 гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі