У Запорізькій області злочинну групу викрили у розкраданні бюджетних коштів

У Запорізькій області злочинну групу викрили у розкраданні бюджетних коштів

У Запорізькій області посадові особи організували злочинну схему розкрадання бюджетних коштів. Наразі зловмисникам повідомлено про підозру.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури..

У ході досудового розслідування встановлено, що директор та головний інженер приватного підприємства, разом із начальником відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області, діючи у складі організованої групи, зловживаючи своїм службовим становищем, організували злочинну схему розкрадання бюджетних коштів. 

Так, правопорушники вдалися до умисного зменшення обсягів і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт Чернігівської загальноосвітньої школи 1 – 3 ступенів ім. А.М. Темника Чернігівської районної ради Запорізької області, та будівництві спортивного майданчика. Сума збитків місцевому бюджету становила 654 тис. грн.

Наразі проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення обставин кримінального правопорушення, на даний час планується звернутися до суду з клопотаннями щодо застосування відносно підозрюваних запобіжних заходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі