У Запорізькій області з'явиться інноваційна біоТЕС

У Запорізькій області з'явиться інноваційна біоТЕС

У Токмаку планують побудувати теплоелектростанцію, яка працюватиме на біомасі лушпиння соняшник та соломи. Запуск станції в експлуатацію заплановано на перше півріччя 2021 року.

Як повідомили у виданні "Seeds", проєкт генерації теплової та електричної енергії з альтернативних джерел має намір реалізувати ТОВ “Придніпровська БіоТЕС”. Будівництво станції відбудеться на території промислової забудови міста.

Інноваційна теплоелектростанція є екологічно чистим проєктом, який буде введено в експлуатацію в одну чергу.  Вона зможе забезпечувати споживачів електроенергією, яка піде в загальну енергосистему України. БіоТЕС буде оснащена сучасним обладнанням – двома турбогенераторами німецького виробництва Siemens та інноваційним паровим котлом продуктивністю до 45 тонн пари/год.

За словами голови Української асоціації відновлюваної енергетики Олександра Козакевича, такі проєкти активізують місцевий бізнес, який зможе розвиватися, завдяки використанню недорогої теплової енергії – пари, а також вирішить проблему працевлаштування в регіоні.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі