У Запорізькій області з'явився новий очільник поліції: що про нього відомо

У Запорізькій області з'явився новий очільник поліції: що про нього відомо

Вчора, 19 березня, у ГУНП представили нового очільника Бердянського відділу поліції. Ми ознайомились із декларацією цієї персоналії, яка містить чимало цікавих відомостей.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Запорізькій області.

Відділення очолив підполковник поліції Сергій Дружиненко, який до цього працював у відділі оперативних розробок Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України. Новий керівник вже протягом 25 років працює у структурі МВС.

Ми знайшли декларацію Сергія Дружиненка, яка виявилася достатньо цікавою.

З нерухомого майна у власності самого Сергія Геннадійовича є лише земельна ділянка площею 852 кв.м. Натомість, на дружину поліцейського  задекларовано дві квартири, офіс та інше нежитлове приміщення.

Родина має аж три автівки, проте всі вони також знаходяться у власності Наталії Дружиненко. Автопарк подружжя налічує такі екземпляри: Honda CR-V 2008, Mersedes-Benz E250CDI 2013, Mazda CX-3 2019. При цьому, остання автівка була придбана у серпні 2019 року за 785 тис. грн. 

За 2019 рік Сергій Дружиненко отримав 203 тис. грн заробітної плати. Натомість, його дружина, займаючись підприємницькою діяльністю, за минулий рік заробила 920 тис. грн. 

Родина має 21 відкритий банківський рахунок, 14 з яких належать Наталії Олександрівні. Крім того вона декларує свої фінансові зобов'язання, а саме - кредит у розмірі 620 тис. грн.

Ще раз переконуємось, що робота в правоохоронних органах приносить чимало грошей. Тим паче, коли дружина займається підприємницькою діяльністю.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі