У Запорізькій ОДА готуються до приїзду керівництва держави: чим доведеться пожертвувати містянам

У Запорізькій ОДА готуються до приїзду керівництва держави: чим доведеться пожертвувати містянам

Жертва як необхідність

Ми вже розповідали, що у понеділок для участі в інвестиційному форумі, який відбудеться 29 жовтня у Маріуполі до Запоріжжя прибудуть перші особи країни: Володимир Зеленський, Олексій Гончарук і Дмитро Разумков.

Зазначені особи відносяться до посадових осіб щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування. Пересування автомобільним транспортом президента, прем'єр-міністра і спікера парламенту строго регламентовано. Відповідно Порядку, під час пересування особам, які представляють державу, окрім відповідної охорони, транспорту з обладнанням, яке має перехоплювати та притлумлювати сигнали, в обов’язковому розпорядку повинні забезпечити наявність реанімобілю.

Оскільки участь у форумі одразу будуть брати президент, прем'єр-міністр і спікер парламенту, то відповідно дорогами Запорізького краю одночасно пересуватимуться три кортежі, які з метою забезпечення безпеки перших осіб країни будуть рухатись різними маршрутами у різний час.

Та, якщо транспорт охорони та спеціальні автомобілі, які мають перехоплювати й гамувати сигнали, будуть доставлені з Києва, то реанімобілі для кортежів залучать місцеві.

За нашою інформацією, всі чотири реанімобілі, які є в наявності у Запоріжжі, протягом 28-29 жовтня будуть залучені для кортежів перших осіб.

Тож, звертаємось до мешканців Запоріжжя з проханням не хворіти у зазначені дні, адже в цей час у медиків просто не буде можливості рятувати чиїсь життя. Автотранспорт призначений для проведення невідкладних заходів з порятунку життя пацієнта силами реанімаційної бригади та транспортування пацієнтів до медичних закладів буде забезпечувати спокій топ-чиновників.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі