У Запорізькій ОДА назвали заходи, які відбудуться з нагоди Дня Незалежності

У Запорізькій ОДА назвали заходи, які відбудуться з нагоди Дня Незалежності

У Запорізькій облдержадміністрації назвали заходи, які плануються у місті до Дня Незалежності.

Про це повідомили під час наради  з питань підготовки та проведення заходів на честь Дня Державного Прапору України та святкування 29-ї річниці незалежності України.

Так, заходи мають пройти урочисто і з дотриманням карантинних норм. Традиційно в Запорізькій області святкові заходи відбудуться в усіх містах і селах, територіальних громадах. В усіх бібліотеках та музеях пройдуть тематичні виставки.

Зокрема, планується:

  • - 21 серпня відбудуться урочисті збори та святковий концерт у Запорізькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара;
  • - 23 серпня на острові Хортиця пройдуть урочистості на честь Дня Державного Прапору України, на які будуть запрошені  ветерани та воїні АТО-ООС, військовослужбовці ЗСУ та Національної гвардії;
  • - 24 серпня на острові Хортиця на території Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» планується провести велику програму свята. Свої мистецькі подарунки до свята тут презентуватимуть Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара, Запорізька обласна філармонія, провідні запорізькі рок-гурти.

На наступній нараді буде оголошено більш детальний план свята.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі