У запорізькій владі з’явилося нове обличчя

У запорізькій владі з’явилося нове обличчя

Ми продовжуємо відстежувати кадрові зміни, які відбуваються у стінах Запорізької державної адміністрації.

Так, 5 листопада за результатами визначеними конкурсною комісією загального рейтингу кандидатів та за результатами співбесіди із суб’єктом призначення переможцем конкурсу на зайняття посади начальника відділу підготовки аналітичних, інформаційних матеріалів апарату Запорізької обласної державної адміністрації обрана Головешко Лариса.

6 листопада Лариса Головешко подала до НАЗК декларацію кандидата на зазначену посаду.

Лариса Володимирівна  є рідною сестрою Володимира Головешка, за даними декларації, вони спільно володіють квартирою, площею 97,08 м² у Запоріжжі.

Відповідне призначення може пояснити причину звільнення Володимира Головешка, який з моменту призначення Віталія Туринка на посаду був «другою людиною» в адміністрації, саме він вирішував, хто саме зможе зустрітися з головою ЗОДА та здійснював цензуру всієї вхідної/вихідної кореспонденції.

За нашою інформацією, Віталія Туринка постійно дорікали минулим призначеного радника, адже Володимир Головешко був переконаним «Опоблоковцем» та колишнім помічником ексголови Запорізької ОДА, народного депутата Олександра Пеклушенка, який був головним «регіоналом» області.

Лариса Головешко буде обіймати посаду начальника відділу підготовки аналітичних, інформаційних матеріалів, яку до 18 вересня обіймала Юлія Савченко, котра за часів Костянтина Бриля виконувала ту ж саму роботу, що й Володимир Головешко у Туринка.

Ларису Володимирівну можна назвати новим обличчям у стінах Запорізької ОДА, адже до цього часу вона не обіймала державну посаду та залишається невідомою фігурою ані на політичній арені,  ані у бізнес-колах Запоріжжя.

Мешканцям Запоріжжя вона відома як співорганізатор благодійного балу аукціону «Бути добру», який було проведено у 2016 році з метою зібрання коштів на оновлення п’ятої дитячої лікарні.

Маємо надію, що Лариса Головешко може стати першою чесною людиною у команді Віталія Туринка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі